Çimstone Tezgah Özellikleri ve Avantajları

Şıklığına Dayanıklılık Katan Çimstone Tezgahlar!

Yaşam tarzımız her geçen zaman değişirken mutfaklar da bu değişime ayak uydurarak yemek hazırlanan yerlerin dışında konforlu ve şık yaşam alanları haline gelmektedir. Bu nedenle kişisel beğenileri mutfaklarınıza aktararak misafirleriniz için bir ortam hazırlamak isteyenler için tezgah seçimleri çok büyük bir öneme sahiptir.
Avrupa standartlarında üretim malzemesi ve teknolojisiyle hazırlanan çimstone; kolay temizlenmesi ve özel bakım ihtiyacı duymaması, aşınma ve çizilmeye dayanıklı olması nedeniyle tercih edilmektedir. Çimstone markasının kendine özgü özellikleri, sadece mutfak alanında değil farkı yerlerde de çözüm noktası oluyor.
Siz de mutfak tezgahınızı değiştirmek istiyorsanız fakat tam tercih edemiyorsanız çimstone tezgah özellikleri ve avantajlarına bir göz atın. Çimstone tezgah kullananlar neler demiş, markanın öne çıkan unsurları nelermiş biraz bunlardan bahsedelim.

Kuvarsın Işıltısı Evlerinizi Büyülesin! Çimstone Tezgah Özellikleri

Kuvarstan oluşan çimstone, doğanın armağanı kuvars mineralini son teknoloji ile yeniden şekillendirilir. TSE belgesi çimstone tezgahlar, doğal taş dokularını ana malzemesinin sağlamlığıyla birleştirerek yüzeylerde gösterir. Çimstone tezgah avantajlarına bakacak olursak;


Asit ve bazlara karşı dirençli

Çimstone Tezgah özellikleri arasında ilk sırada, asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanıklığa sahiptir. Zeytinyağı, şarap, sirke, limon, çay ve güçlü baharatlar çimstone tezgah yüzeyleri için sorun olmaktan çıkar.

Farklı kullanım alanlarına uygun

Çimstone tezgah modelleri sadece banyo ve mutfaklarda kullanılmaz. Banko, tezgah, tezgah üstü duvar/pano uygulaması, zemin gibi yüzeylerde dekoratif tasarımlarda da başarı ile uygulanır. Çimstone tezgah özellikleri sayesinde dilediğiniz her yerde bu eşsiz deneyimi yaşamanıza imkan sağlıyoruz.

Şık ve özgün

Çimstone tezgah avantajları arasında farklı renk ve doku seçenekleri vardır. Çimstone mutfak ve banyoların modern çizgisiyle mükemmel derecede uyum sağlar, dekorasyon ürünlerinizde bir bütünlük oluşturur.

Aşınmaya, çizilmeye dayanıklı

Doğadaki en sert mineral taşlardan olan kuvars kullanılarak üretilen çimstone tezgah özellikleri içinde kullanıcılarını en memnun kaldığı özelliği dayanıklı yapıya sahip olmasıdır. Çimstone ile banko üzerinde ekmek tahtası olmadan kesme, dilimleme işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kolay temizlenme

Çimstone tezgah avantajları arasında kolay temizlenmesi en iyi özelliklerinden bir tanesidir. Gözeneksiz yapısı sayesinde sıvı emmeyen çimstone, yüzeyde leke tutmaz, basit temizleme ile görünümünü korur. Asit ve bazların zararlı ve yıpratıcı etkilerine karşı dayanıklıdır. Çimstone tezgah özellikleri arasında kadınların en çok ilgisini çeken bu konudur

Çevreye dost

Üretim teknolojisi ve kullanıldığı malzeme itibariyle çimstone tezgahlar çevre dostudur. Doğal kaynaklar korumaya ve imalat teknolojisini geliştirmede çok büyük katkısı vardır.

 

hakkımızda
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Cendere Yolu No:72 İstanbul - Türkiye
TELEFON
0212 321 48 48
GSM
0532 226 43 21
1969 yılında Tufanoğlu Mermer adı altında, İstanbul'da Mustafa Tufanoğlu tarafından kurulan Flood Marble, geride kalan zaman içerisinde Türkiye'nin bir çok şehrinde uygulama yapma başarısı göstermiştir.